-

Zapraszamy do współpracy Klientów biznesowych – zarówno właścicieli firm, agencje pracy oraz osoby prywatne. 

 

OFERTA DLA FIRM 
Wyjazd na delegacje? Kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania oraz siedziby firmy? Nagłe szukanie miejsc noclegowych dla pracowników? Odpowiedzią na te pytania - JESTEŚMY MY.  Drogi przedsiębiorco jeżeli troszczysz się o swoich pracowników i pragniesz zapewnić im dogodne oraz komfortowe warunki mieszkalne, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki temu atmosfera w miejscu pracy z pewnością ulegnie poprawie, a zatrudnione osoby będą mogły szybciej się zintegrować oraz zyskać pewność, że ich pracodawca staje na wysokości zadania, aby pracownicy posiadali odpowiednie miejsce tymczasowego zakwaterowania. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski. Jesteśmy elastyczni i przygotowani na niestandardowe wymagania współpracujących z nami firm. 
 
 
 
  
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH 
Planujesz bądź planujecie - wyjazd rodzinny, wesele, przyjęcie okolicznościowe, spotkanie biznesowe, kilku dniowe spotkanie ze znajomymi? Zależy Ci na odpowiednich warunkach noclegowych w atrakcyjnej cenie? Nie mogliście lepiej trafić! Nasza oferta jest skierowana dla was! Zapytaj o dostępność miejsc noclegowych a my zapewnimy wam jak najlepszy standard w atrakcyjnej cenie. 
 
 
 
 
 
OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH - ( WŁAŚCICIELI MIESZKAŃ ) 
POSIADASZ MIESZKANIE POD WYNAJEM? - SKORZYSTAJ Z NASZEJ USŁUGI ZARZĄDZANIA 
 
USŁUGA GWARANCJI CZYNSZU
Profesjonalne zarządzanie nieruchomością to bezpieczeństwo, spokój i pewność, że Twoje interesy są we właściwych rękach. W trakcie, gdy Ty wykorzystujesz swój czas tak jak chcesz, my dbamy o Twoją nieruchomość jak o swoją własną. Zadbamy o wynajem, utrzymanie, niezbędne naprawy, terminowe opłacanie czynszu i innych należnych opłat oraz wszelkie kwestie, którymi Ty nie będziesz już zaprzątać sobie głowy.
Wypracowaliśmy nowy model zarządzania najmem, w którym stroną umowy najmu mieszkania (Najemcą) jest bezpośrednio nasza firma. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli większych mieszkań (2 pokoje i więcej). Główne atuty tego rozwiązania to: 
 
 
 

Regularne i pewne płatności:

To nasza firma jest gwarantem regulowania wszelkich należności takich jak czynsz najmu i opłaty do wspólnoty/ spółdzielni. Ponadto jako najemca możemy we własnym zakresie zawierać umowy na dostarczanie do lokalu wszelkich mediów. Od tej pory zawsze czynsz będziesz otrzymywał na czas przez cały rok – niezależnie od sytuacji.

 

Długi okres najmu:

Umowę podpisujemy zawsze na czas określony 2/5 lat z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Od tego momentu możesz ująć pewne przychody z najmu w swoim budżecie domowym/firmowym. 

 

 

Dbanie o stan lokalu:

Lokal będzie zamieszkiwany przez młode, pracujące i uczące się osoby, które przejdą przez nasz proces weryfikacji najemcy Po upływie określonego okresu najmu otrzymasz lokal w niepogorszonym stanie. Dokładnie weryfikujemy najemców co znacznie minimalizuje ryzyko potencjalnych zaniedbań. W przypadku zniszczeń, mieszkania nasz wykwalifikowany zespół dokona niezbędnych napraw i podejmie się odświeżenia/remontu lokalu. W trakcie trwania umowy dokonujemy niezbędnych, zarówno drobnych jak i poważniejszych napraw wyposażenia mieszkania. 

 

 

- - - - - - - - - - - -